• Abone Ol
 • Twitter'da Takip Et
 • Facebook
19.980 Kez izlendi

0

Yorum Var

Ninja Kaplumbağalar Türkçe Dublaj Tek Parça izle

 • 19.980 Kez izlendi

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan6 Puan7 Puan8 Puan9 Puan10 Puan (9 oylar, ortalama: 8,78 puanı var 10 üzerinden)

  Konusu:

  Ninja Kaplumbağalar izle

  New York’ta garip olaylar yaşanmaktadır. Hızla oradan oraya sıçrayan gölgeler, ortaya çıkan garip yıldız haritaları ve şehre saldırılar düzenleyen yaratıklar herkese korku salmıştır. Acaba zengin endüstri imparatoru Max Winters’ın bu işlerde parmağı var mıdır? Son maceralarında düşmanları Shredder’ı öldürdükten sonra birbirlerinden kopan NİNJA KAPLUMBAĞALAR, hayatlarını kazanmak için ayrı ayrı yollara sapmışlardı. Leonardo, ustaları Splinter’ın isteği üzerine bir dünya turuna çıkmış, ancak bilinmeyen bir yerde inzivaya çekilerek geri dönmemiştir. Raphael gece olduğunda adi suçluların peşine düşen başına buyruk, maskeli bir kahramana dönüşmüştür. Michaelangelo partilerde çocukları eğlendirmeye başlamış, Donatello ise bir teknik destek hattında çalışmaya başlamıştır. Tüm bunlar olurken, usta Shredder New York’ta garip olayların başgösterdiğini fark eder. Bir teknoloji şirketinin sahibi olan zengin iş adamı Max Winters, antik çağlardan kalmış bir orduyu tekrar hayata geçirip tüm dünyayı ele geçirmeyi hedeflemektedir. Üstelik, kaybettiği ustası Shredder’ın izinden giden Karai ve Foot Klan’ın da desteğini yanına almıştır. NİNJA KAPLUMBAĞALAR; tekrar bir araya gelip kötülere karşı tek yumruk halinde savaşabilmesi için, eski dostları April ve Casey Jones’un da desteğine başvuracaktır. .


  Oyuncular: Chris Evans, Laurence Fishburne, Sarah Michelle Gellar, Ziyi Zhang, Patrick Stewart, Mako , Kevin Michael Richardson, John Di Maggio.
  Gösterim: 2007 – ABD.
  Tür: Animasyon, Fantastik, Komedi, Macera
  İzlenme Sayısı: 52

   

  Etiketler:Ninja Kaplumbağalar Türkçe Dublaj Tek Parça izle,Ninja Kaplumbağalar Türkçe Dublaj  izle,Ninja Kaplumbağalar Tek Parça izle,Ninja Kaplumbağalar Full izle,Ninja Kaplumbağalar izle,Ninja Kaplumbağalar Online izle


   


FULL İZLEME SEÇENEKLERİ
Alternatif VK Tek Parça SEÇENEĞİ İÇİN TIKLAYIN
BOXET Seri 1 VK Tek Parça SEÇENEĞİ İÇİN TIKLAYIN
BOXET Seri 2 VK Tek Parça SEÇENEĞİ İÇİN TIKLAYIN
BOXET Seri 4 VK Tek Parça SEÇENEĞİ İÇİN TIKLAYIN
BOXET Seri 4 VK Tek Parça SEÇENEĞİ İÇİN TIKLAYIN

PAYLAŞIN

Yorum Yapın Sinema severlerin Film Hakkında Bilgisi Olsun :)

Yorum yapmak içinGiriş yapmalısınız.

Duyuru

Lütfen filmlere oy veriniz.

Beğenilerinize göre yıldızlara tıklayınız..

Filmlere yorum yapınız.

Diğer izleyiciler de filmler hakkında fikir edinebilsin.

Son Yazılar